Kaliningradi sõitnud Valio Võru VK tuli esimese ringi viimases mängus välja 0:2 kaotusseisust, alistades RGU-Yantar meeskonna 3:2. Esimene ring lõpetatakse seega Tartu Pere Leiva ja TTÜ järel kaheksandal kohal, juhul kui kaks mängu vähem pidanud Daugavpilsi Universitate ei võida Tallinna Selverit ja Poliurs/Ozolnieki, kirjutab volley.ee.

Valio Võru VK resultatiivseimad: Gilbert Bergstein 18, Taavi Sadam 16, Kaido Treima ja Henri Treial 12 punkti.

Lätis mängis Tallinna Selver Jelgava Biolarsiga viis geimi, otsustava geimi võitis Selver 15:13. Põhiründaja Argo Meresaar sai täna puhkust, teda asendanud Hindrek Pulk tegi hea etteaste, olles 23 punktiga üleplatsimees, 37-st rünnakust realiseeris ta 20.