VAATA NÄDALAVAHETUSEL: Delfi TV otsepildis nii korvpall, võrkpall, ratsutamine kui ka pokker!

 (5)
Kalev Cramo vs Rakvere Tarvas
BC Kalev/Cramo alustab mänge VTB-liigasFoto: Andres Putting

Delfi TV otseülekannetes jõuab laupäeval ja pühapäeval vaatajateni otseülekandeid nii korvpallist, võrkpallist, ratsutamisest kui ka pokkerist.

Laupäeval kell 13 vahendab Delfi TV otseülekannet Eesti korvpallimeistri BC Kalev/Cramo hooaja avamängust VTB-liigas, kui Venemaal ollakse vastamisi Kuban Lokomotiviga. Otsepildi toodab Tallinna TV. Kell 17 on Delfi TV ja TV6 ühises otseülekandes ekraanil Alexela Korvpalli Meistriliiga kohtumine Rapla TYCO ja Tallinna Kalevi vahel.

Kahe päeva jooksul on Delfi TV ekraanil otsepildis ka neli kohtumist võrkpalli Schenkeri liigast: laupäeval kell 17 paralleelselt Pärnu ja Daugavpilsi ning Rakvere ja Selveri, pühapäeval kell 15 Selveri ja Tartu BigBanki ning Rakvere ja Daugavpilsi kohtumine.

Kahel päeval jõuab Delfi TV-s eetrisse ka ratsutamise aasta suursündmus Tallinn International Horse Show - laupäeval algab otseülekanne kell 18, pühapäeval kell 17.

Laupäeval ning pühapäeva varajastel tundidel on põhjust Delfi TV-l silma peal hoida ka pokkerisõpradel - laupäeval kell 15 algab otseülekanne Paf & Triobet Live turniirilt, kuhu oodatakse üle 200 osaleja.