Eerik Jago koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol kaotas C-grupi viimases voorus kodus Macerata Lubele 1:3 (22, -23, -18, -24), kuid kuna Maaseiki Noliko loovutas Budva Budvanskale 3:1 (20, 25, -21, 22) geimi, siis sellest tulemusest piisas, kirjutab volley.ee.

Jagol oli võimalus viia mäng viiendasse geimi, kuid terve kohtumise kaasa teinud Eesti koondislane ründas seisul 24:23 blokki, järgmisel pallivahetusel auti ja Lube lõpetas matši ässaga.

Oliver Venno tööandja Bledi ACH jäi F-grupis kodusaalis alla Rzeszowi Resoviale 1:3 (-17, 16, -20, -18), kuid kuna peamine ohustaja Istanbuli Belediyesi kaotas võõrsil Pariisi Volleyle 1:3 (-23, 24, -23, -19), viis see 13 parema sekka Sloveenia meistri.

Täismaja 4100 pealtvaataja ees peetud kohtumist põhikoosseisus alustanud, avageimi keskel välja vahetatud ning kolmandas ja neljandas geimis vahetusest sekkunud Venno arvele jäi viis punkti. Eelmisel nädalal palaviku ja köhaga võidelnud eestlasest diagonaalründaja lõi 15 pallist maha kolmandiku.

Kui Ardo Kreek poleks Resoviast lahkunud, saaks raporteerida koguni kolme eestlase nii kaugele jõudmisest.