Eesti algkoosseis: Markkus Keel, Taavi Nõmmistu, Albert Hurt, Stefan Kaibald, Alex Saaremaa, Mart Naaber, libero Johan Vahter.

Läti algkoosseis: Edvins Skruders, Kristaps Platacs, Edvarts Buivids, Edgars Šimanskis, Renars Jansons, Kristaps Šmits, libero Ingars Ivanovs.

Matšivõidu kindlustas Eesti juba esimese kolme geimiga (25:23, 25:17, 25:20). Kuna tegemist oli sõprusmänguga, lepiti kokku, et mängitakse igal juhul viis geimi. Esimese lisageimi võitis Eesti 25:17, teise Läti 20:18.

Esimene geim kulges tasavägiselt. 21:21 viigiseisult ründas edukalt Nõmmistu ja esimese geimpalli tõi Hurda pommlöök - 24:22. Seda aga ei realiseeritud. Saaremaa temporünnak lõpetas geimi siiski Eestile 25:23. Sama koosseisuga jätkati ka teises vaatuses. Eesti pääses geimi keskel juhtima 16:13, Saaremaa ässpallingu järel oldi ees 18:13. Edu suudeti hoida ja teine geim kuulus samuti meile tulemusega 25:17, vahendab Volley.ee.

Kolmanda geimi keskel, 10:12 kaotusseisul tehti esimesed vahetused, kui sekkusid Oliver Orav ja Robert Viiber. Läti suutis mõnepunktilist edu hoida mõnda aega, ent otsustavatel hetkedel olid kindlamad eestlased - eriti hästi toimis meie blokk, kust saadi geimiga 8 punkti. Geimi võitis 25:20 Eesti ja mängu seega 3:0 samuti kodumeeskond.

Eesti resultatiivseimaks kerkis kolme geimiga Taavi Nõmmistu, kes panustas 12 punkti (+6). Punkti vähem (+8) tõi Mart Naaber, kes hiilgas 5 blokiga ning 10 silma (+4) lisas Albert Hurt ja 7 (+5) Alex Saaremaa. Eesti vastuvõtt oli 63%, rünnakuid lahendati 51-protsendiliselt, blokiga teeniti 11 ja serviga 4 punkti (eksiti 17 pallingul). Läti edukaim oli 14 punktiga (+2) Kristaps Platacs, lätlaste vastuvõtt oli 46%, rünnak 43%, blokiga teeniti punkte 1 ja serviga samuti 1 (vigu kogunes 9).

Neljandas geimis olid platsil olid samad mehed, kes kolmanda lõpus, vaid Kaibaldi asendas Rauno Tamme. Selle võitis 25:17 Eesti. Viiendas geimis pääses Hurda asemel platsile Markus Uuskari, selles geimis olid lätlased paremad 20:18. Viie geimi peale oli resultatiivseimaks 17 punkti (+13) toonud Naaber, 16 punkti (+6) lisas Hurt ja 12 (+6) Nõmmistu. Eesti vastuvõtt oli 58%, rünnak 51%, blokiga saadi 17 ja serviga 4 punkti (30 viga).

Lätit võõrustab Eesti ka homme Tartus kell 16.