Aafrika meistrivõistlustel teise koha saanud Marokoga jätkus Eesti juunioridel pusimist enam kui kaheks tunniks, kusjuures nii mõnelgi korral tundus, et mäng kipub käest minema.

Avageimi 22 : 25 kaotanud Eesti suutis teise küll sama skooriga võita ja juhtis kolmandas 24 : 22, ent paljuski tänu enda eksimustele rünnakul kuulus geim siiski 30 : 28 Aafrika meeskonnale.

Neljandas geimis oli Eesti taga 11 : 16, 18 : 22 ja 23 : 24, kuid siis saadi järjest kolm punkti ja võideti 26 : 24. Viiendas geimis hoidsid eestlased pidevalt initsiatiivi, ent lubasid Marokol siiski 8 : 4 eduseisu viigiks mängida. Seisult 10 : 10 spurtisid Eesti juuniorid lõplikult eest ja võitsid geimi 15 : 12.

Meie parim oli taas Renee Teppan, kes tõi täna 22 punkti. Taavet Leppik lisas 15 ja nii Robert Täht kui ka Andri Aganits 11 punkti.

Lisaks Eestile ja Marokole mängivad 17. koha eest Rwanda ja Venetsueela. Neljaliikmelises grupis mängivad kõik üksteisega läbi, homme on Eesti vastaseks Rwanda.