TTÜ/Kiili ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi selgitavad esiliiga kuldmedalisti


EMÜ SK
EMÜ SKFoto: Harles Kiveste

Laupäeval tehakse algust meeste esiliiga finaalseeriaga, milles lähevad vastamisi TTÜ/Kiili ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Lisaks on pidamata veel heitlused pronksmedalile ning 5.-6. ja 7.-8. kohale.

TTÜ/Kiili ja Eesti Maaülikooli Spordiklubi kohtusid põhiturniiril kahel korral, mis mõlemad lõppesid Kiili esinduse 3:1 ülekaaluga. Pronksmedaliomaniku selgitavad Liider/Rae vald ja Tallinna Ülikool/VK Rakvere. Põnevust lisab vastasseisule teadmine, et põhiturniiril mängit omavahel 1:1 - Liider võitis kodusaalis 3:1 ja TLÜ/VK Rakvere samuti koduväljakul 3:0. Nii finaal- kui pronksmedaliseeria peetakse kahe võiduni.

5. kohale heitlevad eelmsie hooaja esiliiga parim Paide/Türi/Väätsa ja Võrkpalliklubi Täht ning 7. kohale Selver Kikas ja Audentese SG/Noortekoondis. 5.-6. ja 7.-8. koha seerias osutub võitjaks kaks võitu saavutanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis parema geimide suhtega meeskond. Võidetud ja kaotatud geimide võrdsuse korral (3:0/0:3; 3:1/1:3; 3:2/2:3) mängitakse kuldne geim.

Esiliiga 9. koha saavutas tänavu AS Espak Narva/SK Energia ja 10. koha Lähte ÜG/Põltsamaa.