TTÜ eilses kohtumises üheski geimis üle 18 punkti Noortekoondisele ei loovutanud, teenides 73 minutiga kindla 3:0 (14, 15, 18) paremuse. Kaisa Õunpuu kogus üleplatsimängijana kasuteguri +12 juures 16 punkti, Mari Loorman lisas võitjatele 12 ja Renna Koha 9 punkti. 9 silmaga oli Noortekoondise resultatiivseim Hanna Pajula. Teistkordselt kohtutakse reedel kell 18, mängupaigaks taaskord TTÜ Spordihoone.

TTÜ jõudis nelja parema hulka, kui veerandfinaalseerias mängiti 3:0 ja 3:1 üle Tartu Ülikool/Eeden. Noortekoondis alistas omakorda 3:1 ja 3:2 Rahvaliigas palliva Eesti Maaülikooli.

Teises poolfinaalpaaris lähevad vastamisi Tallinna Ülikool ja tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi. Seeria avavaatus on kavas pühapäeval Tallinnas.

Naiste Eesti karikavõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN, turniiritabel SIIN.