Trentino jõudis Itaalia karikasarjas poolfinaali, Teppan sai käe valgeks


Trentino jõudis Itaalia karikasarjas poolfinaali, Teppan sai käe valgeks
Renee Teppan (vasakult teine) sai Itaalia tippmeeskonna eest esimest korda ametlikus mängus käe valgeks.Trentino Volley Facebooki leht

Itaalia võrkpalli karikasarja veerandfinaalis mängis Renee Teppani meeskond Trentino üle Monza 3:0.

Geimides loovutati vormelisõpradele hästi tuntud linna võistkonnale 23, 20 ja 18 punkti. Teppan oli taas vahetusmängija ja oma põhitööga ehk pallide maha löömisega ta tegeleda ei saanud. Diagonaalründaja kohal tegutsev Luca Vettori tõi võistkonna resultatiivseimana 16 punkti (rünnak 52%). Kui varem on treener Angelo Lorenzetti vahetanud Teppani sisse bloki tugevdamiseks, siis sedapuhku sai eestlane kätt proovida servijoonel. Kolm pallingut, üks äss, ei ühtegi viga. Esimene väike märk on maas.

Itaalia karikavõistluste süsteem on omapärane. Neli tugevamat tiimi (sh Trentino) alustasid kohe veerandfinaalidest ja kõik olid ka edukad. Muist meeskondi alustasid 1/-8-finaalidest, osa pidas ka 1/16-finaale. Igatahes karika jagavad samad võistkonnad, kes hiljuti kemplesid superkarika final-four’is. Trentino vastaseks on superkarika võitnud Perugia, teise paari moodustavad Modena ja Lube.