Eesti parima võrkpalliklubi saatus sai eile CEV karikasarja 1/32-finaali korduskohtumises Tšehhi mulluse neljanda klubi Karlovy Vary Karlovarskoga selgeks kõigest 45 minutiga. Kuna avakohtumise oli Karlovarsko kodus juba 3 : 1 võitnud, kindlustasid nad Audentese ­spordihoones endale edasipääsu juba kahe esimese geimi võiduga. Selver kaotas lõpuks 1 : 3 (-21, -22, 16, -16).

Selveri noor koosseis oli võrreldes koduliiga kohtumistega märksa ebakindlam. Näiteks diagonaalründaja Lincoln Williams lõi alguses järjest serve keset võrku ja hiljem ei julgenud tugevat pallingut enam sootuks proovida, vaid koksas palli õrnalt üle võrgu vastastele sülle. „Ma ei ütleks, et mäng kogemuste taha jäi. Vastased tegutsesid kaitses lihtsalt väga hästi ja me ei suutnud palle maha lüüa,” nentis Selveri juhendaja Rainer Vassiljev.