Andres Toobali (Antwerpeni Callant Topvolley) alistas koduväljakul 3:2 (25:18, 23:25, 19:25, 25:14, 15:9) VDK Gent Hereni. Rahvusmeeskonna sidemängija kuulus tavapäraselt põhikooseisu ja tõi matšis viis punkti. Rünnakul jäid neljast katsest maha pooled, lisaks kaks punkti blokiga. Veerandsada korda pallinud Toobal eksis kahel servil, ässasid kogunes üks.

Maaseiki Noliko oli võõrsil aina tasavägisemaks muutunud kohtumises 3:0 (25:19, 25:23, 40:38) parem Leuveni võistkonnast. Taavi Nõmmistu käis väljakul vaid korra avageimis, ent eksis oma ainsal servil.

Tabelis on Maaseiki võistkond üheksast mängust kogutud 21 punktiga teine, Toobali tööandja 20 silmaga kolmas. Käesoleval nädalalõpul sõidab Antwerpeni klubi külla sarja liidrile Roeselare Knackile (25 punkti), Maaseik võõrustab aga Genti meeskonda.

Põnevuslahing ootab ees aga juba kolmapäeval, mil eestlaste võistkonnad karikavõistluste poolfinaali avamängus vastamisi lähevad, vahendab volley.ee.

Tšehhi meistriliigas sai üheksanda võidu ČEZ Karlovarsko, kindlustades sellega turniiritabeli teist kohta. Treiali koduklubi on kogunud 11 mänguga 26 punkti, Kladnol on ühe vähempeetud matši juures punkt enam.

Lõppenud nädalavahetusel alistati kodus 3:1 (26:24, 20:25, 25:19, 29:27) Ostrava. Henri Treial just parimat mängu ei teinud. Kahes esimeses geimis põhikoosseisu kuulunud ja neljandas vahetusest sekkunud pallur lõi kolmest tõstest punktiks kaks kolmandikku. Blokipunkte tema arvele ei kogunenud ja viiest servist eksis ta koguni kolmel. Neljapäeval sõidetakse Tšehhi meistrisarjas külla seitsmendal positsioonil olevale Příbramile.

Naiste Rootsi kõrgliigas panustas Nette Peit Lindesbergi naiskonna 3:0 (25:17, 25:22, 25:11) võitu Sollentuna üle 14 punkti. Rünnakul väga hästi tegutsenud rahvusnaiskonna liige lõi punktiks 55 protsenti tõstetest (11/20). Lisaks temalt ka kolm ässpallingut. Kümnest mängust kuus võitnud Lindesberg on liigas 18 punktiga neljandal kohal. Viimases jõulueelses matšis ootab Peidi koduklubi laupäeval välismäng Gislavedi naiskonnaga.

Avavoorus Saksamaa meistriliigas võidukas olnud Erfurti Schwarz-Weiß on pärast seda saanud kaheksa järjestikust kaotust. Viimati jäädi 0:3 (22:25, 10:25, 18:25) alla Dresdeni klubile. Liis Kullerkann sekkus matši vaid avageimis, kus ta lõi mõlemad servid väljaku piiridesse.