Kerge haiguspuhangu läbi teinud Tammemaa saadeti platsile alles neljandas geimis ja ta ei vedanud alt, tuues üheksa (+7) punkti, sealhulgas ühe pallingul, kirjutab volley.ee.

Ardo Kreek aitas tiitlikaitsja Pariisi Volley võõrsil võiduni Nantes Reze üle – 3:0 (25, 21, 13). Kreek mängis nagu ikka igas geimis ja tõi kümnest tõstest punktiks kaheksa ning lisas ühe blokipunkti ja ühe pallinguässa.

Viiegeimilise kohtumise lõppedes pandi 2:3 (16, 28, -18, -24, -9) kaotus kirja Poitiers´le, võidu päris koduväljakul mänginud Nice. Andri Aganitsalt kaotajatele 7 punkti. 18 punktiga tõusis tabeli esimesele reale Chaumont, neljas on Pariis (15 p), viies Toulouse (14) ja üheksas Poitiers (10).

Anna Kajalina pääses platsile vaid lühikeseks ajaks. Tema klubi St Raphael kaotas võõrsil St Cloud´ le 0:3 (-15, -13, -21), Kajalina punktini ei jõudnud. St Raphael on üheksa punktiga üheksas. Terville Florange, kus sel hooajal mängib eestlastest vaid Eliise Hollas, kaotas kodus Mulhouse´le 0:3 (-18, -13, -20), Hollaselt kaks punkti. Terville pole kaheksa vooruga suutnud skoori avada.

B-divisjonis jätkab kaotuseta tabeliliider Rennes Volley, kelle sidemängija Kert Toobal aitas viimati koduväljakul võita St Nazaire meeskonda 3:0 (20, 31, 9). Eestlaselt üks punkti.