Poolfinaalseeria kordusvaatuse avageimis koduvõistkond Kohila Võrkpalliklubi/E-Service kahekümne punkti piiri ei ületanud, kui vastase 25 punkti vastu koguti 18 punkti, kirjutab volley.ee. Tasavägises teises geimis avaldus Tartu Ülikool/Eedeni ülekaal numbrites 25:23, millega asuti mängu 2:0 juhtima. Napist kaotusest võõrustajad enam ei kosunud, tunnistades kolmandas geimis tartlannade suurt 25:10 paremust.

Möödunud kolmapäeval toimunud esimeses kohtumises saavutasid tartlannad koduväljakul 3:0 (15, 21, 21) võidu.

29. detsembril peetavas finaalmängus saab Tartu Ülikool/Eeden seega teha suurt ajalugu, sest viimati võitis Tartu naiskond Eesti karika 1997. aastal. Siis sai sellega hakkama Tartu VK/Prosport.

Teises poolfinaalis on vastamisi TTÜ/Tradehouse ja Tallinna Ülikool. Seeria avavaatus on kavas 6. detsembril TTÜ Spordihoones ja korduskohtumine 12. detsembril Tallinna Ülikooli spordisaalis.