Esimeses kahes geimis sai Trentino 21 punkti, kolmas võideti kindlalt 25 : 17, kuid neljas läks külalistele 22 : 25. Mõõn jätkub, kuue vooru järel on kahe võidu kõrval teenitud juba neli kaotust ja medalimõtted kipuvad juba muutuma tasapisi unistuseks.

Eelmises voorus Luca Vettori asemel alustanud Renee Teppan sai seegi kord korralikult mänguaega. Seekord pääses ta platsile teises geimis ning kolmandas-neljandas oli juba põhikoosseisus. Punkte kanti eestlase kontosse üheksa, rohkemat suutsid tiimikaaslastest Filipo Lanza (13) ja Filipo Lanza (13). Üheksa punkti mängus on Teppani seni parim näit suurklubi särgis, varem oli „isiklikuks rekordiks” neli.

17 tõstest lõi Teppan punktiks 8 (47%), vigu kogunes rünnakul 2, lööke blokki samuti 2. Serve tegi ta seitse: neljal korral võeti palling vastu, kahel korral lendas auti ja ühel puhul viskas Teppan käed üles rõõmust – äss! Kasutegur oli tal siiski tagasihoidlik +1, samas peale brasiillasest tempomehe Aidan Zingeli (+6) ei olnud kellegi kasutegur eriti nullist kõrgem, Lanza saldoks jäi koguni -8. Võrdluseks ka Vettori numbrid: 3 punkti (-2), rünnak 10st 1 (10%).