Kodusaalis mänginud Tartu Ülikool/Bigbank võitis Prekyba Parama vastu avageimi, kuid teine ja kolmas geim kuulusid leedulannadele. Neljandas geimis oli külalistel kasutada ka kaks matšpalli, kuid kodupubliku rõõmuks suutis Tartu naiskond mõlemad neutraliseerida ja viia kohtumise 29:27 geimivõiduga otsustavasse viiendasse geimi, kirjutas Volley.ee.

Kuigi tartlannad asusid viiendas geimis 13:10 eduseisu, suutis Leedu naiskond mänguseisu 13:13 viigistada. Seejärel säras Kadi Kalm, kes tüüris kahe eduka rünnakuga koduvõistkonna 3:2 (21, -23, -21, 27, 13) võiduni.

Kalm ja Renate Pikk panustasid mõlemad võitu 21 punkti, Laura Reiter ja Kerttu Lääne lisasid mõlemad 11 punkti. Jekaterina Kovalskaja tõi leedulannadele 26 silma.

Kahe kaotuse kõrvale kuuenda võidu saavutanud Tartu Ülikool/Bigbank hoiab 15 punktiga turniiritabelis kolmandat kohta, TalTech/Tradehouse on parimana kogunud 18 punkti. Pühapäeval kell 13 võõrustab Tartu esindus kuuendat kohta hoidvat TK Kaunast.