Võru esindus võitis võõrsil peetud vastasseisus koduvõistkonna Tartu vastu esimese geimi 25:19 ja tasavägise teise 27:25 tulemusega. Kodupublikule tärkas lootusekiir kolmandas geimis, kui võõrustajad suutsid kindla 25:15 paremusega kaotusseisu minimaalseks vähendada, kirjutab volley.ee. Otsustavasse viiendasse geimi vastasseis siiski ei läinud, sest külalised võitsid neljanda geimi 25:22 ja kogu mängu seega 3:1.

Tund ja 50 minutit kestnud kohtumises panustas Brita Saare võitu 23 (+13) ja Hanna-Liisa Ilves 16 (+11) punkti. Tartlannade suurima punktisumma kogus Kerttu Lääne, kelle arvele märgiti 23 punkti. Lääne kasuteguriks kujunes kohtumise parim +14. Kertti Külm lisas võõrustajatele 17, Marje Rosenblatt 11 ja Renate Pikk 10 punkti.

Kui rünnakul näitasid mõlemad võistkonnad võrdset 35-protsendilist efektiivsust, siis pallingu vastuvõtul olid ülekaalukalt täpsemad võitjad, jäädes peale protsentidega 64-48,8. Blokipunkte teenisid tartlannad kümme ja võrulannad vaid kolm.

Nelja võidu järel esimese kaotuse saanud Tartu Ülikool/Eeden hoiab 12 punktiga turniiritabelis esikohta, kahest mängust neli punkti kogunud Famila/Võru Võrkpalliklubi tõusis neljandaks.