Tartu Bigbank kohtub hooaja avamängus Soome meistriga


Bigbank Tartu vs Tallinna Selver
Foto: Hendrik Osula

Võrkpallimeeskond Tartu BIGBANK peab reedel kell 19 Tartu ülikooli spordihoones tõeliste meistrite lahingu, kui kohtub valitseva Soome meistri VaLePa meeskonnaga.

Tartu ja VaLePa kohtumise eesmärk on tutvustada tartlaste täiendatud koosseisu ning seada algavaks hoojaks sihid, milleks on konkurentsivõimeline osalemine eurosarjas, Eesti meistritiitli kaitsmine ning osalemine nii Balti liiga kui ka Eesti karikavõistluste finaalides.

„See aasta on Tartu jaoks üle pika aja „euroaasta“ ja see tekitab iseenesest juba põnevust,“ ütles BIGBANK Tartu võrkpalliklubi esindaja Hendrik Rikand. „Usun, et ukse ees olevast hooajast on tulemas tõeline maiuspala nii fännidele kui toetajatele, sest koduses liigaski on võistkonnad väga korralikult komplekteeritud.“

Kaks aastat Tartu võrkpalliklubi nimisponsorina tegutsenud BIGBANK jätkab klubi toetamist ka sel hooajal ning lisab omalt poolt veel 30 000 euro suuruse toetuse Euroliigas osalemise jaoks.

„Eelmine hooaeg läks BIGBANK Tartu võistkonnal väga hästi ning meie jäime nende saavutustega väga rahule, seepärast otsustasimegi sel hooajal toetada ka nende osalemist Euroliigas,” rääkis BIGBANKi juhatuse esimees Kaido Saar. „Me näeme võistkonnal suurt potentsiaali ja tahame läbi selle lisatoetuse anda oma panuse ka Eesti võrkpalli üldisesse arengusse.“

BIGBANK Tartuga liitusid tänavu mitmed uued mängijad nagu Georgi Topalov Bulgaariast, Denis Sintov Moldovast ning noor ja andekas Robert Viiber Rakverest. Need kolm meest annavad olulise täienduse juba eelmisel hooajal platsil käinud meestele ning lisaks otsitakse veel ühte täiendust piiri tagant. Lisaks klubiga liitunud uutele mängumeestele on platsil eelmisest hooajast tuttavad Rait Rikberg, Robert Täht, Kristo Kollo, Taavi Nõmmistu, Henri Treial, Kevin Soo ja kapten Argo Meresaar.