Neljanda järjestikuse võidu saavutanud Tartu võistkond alistas kodusaalis kindlalt 3:0 (15, 14, 14) tabeli teise poolde kuuluva Daugavpilsi Universitate. Denis Sintov tõi üleplatsimängijana 12 punkti. Robert Täht assisteeris 11 ning Taavi Nõmmistu ja Argo Meresaar võrdselt 9 punktiga. Märkimist väärib Emajõelinna esinduse rünnakuefektiivsus, mis oli koguni 60%. Daugavpils realiseeris rünnakuid 38-protsendiliselt.

Sarnaselt tartlastele teenis laupäeval neljanda järjestikuse võidu ka TTÜ, kes mängis koduses TTÜ spordihoones tulemusega 3:1 (17, -22, 19, 24) üle Jelgava Biolarsi. Daniel Maciel panustas kasuteguri +15 juures võitu 27 punkti. Ülikoolimeeskonna teine leegionär Kirill Krasnevski lisas võõrustajatele 15, Sander Rätsep 9 ja Mihkel Tanila 8 punkti.

Tiitlikaitsja Selver Tallinn vajas koduväljakul võitmiseks kolme geimi, saavutades 3:0 (21, 23, 18) paremuse Ozolnieki Poliursi üle. Neljapäevases eurosarjamängus kahvatult esinenud Lincoln Williams kogus täna parimana 22 punkti. Kahekohalise resultaadini jõudis ka Martti Rosenblatt, kelle arvele märgiti 10 punkti. Denis Losnikov lisas võitjatele 9 punkti. Selver realiseeris 72-protsendilise pallingu vastuvõtu juures rünnakuid 51-protsendiliselt. Poliursil olid samad näitajad vastavalt 58% ja 41%. Blokipunkte kogus Eesti võistkond Ozolnieki esindusest poole rohkem (12-6).

Kaks esimest tasavägist geimi sarnase resultaadiga 23:25 kaotanud Järvamaa Võrkpalliklubi pidi võõrsil tunnistama ASK/Kuldiga 3:1 (23, 23 -21, 21) üleolekut. Siim Põlluäär ja Virko Vantsi tõid Järvamaa esindusele vastavalt 20 ja 16 punkti. Kristjan Õuekallas lisas külalistele 14 punkti.

Möödunud nädalal võidu- ja punktiarve avanud Danpower/Võru Võrkpalliklubi ei suutnud täna koduseinte toetust geimivõiduks vormistada, jäädes kolmes geimis 0:3 (-22, -16, -18) alla Läti esiklubile RTU/Robežsardzele. Andzej Savostenok tõi võõrustajatele 9 ning Mart Naaber ja Robert Juchnevic võrdselt 8 punkti. Võru esindus jäi vastasele alla nii rünnakuefektiivsuses (38%-45%) kui pallingu vastuvõtul (55%-61%). Blokis kogus RTU kaksteist punkti koduvõistkonna kuue vastu. Samuti lõid võitjad kümme serviässa, millest koguni neli kanti eelmisel hooajal Bigbank Tartus mänginud Artis Caicsi arvele. Võru meeskond suutis sama kahel korral.

Tartu meeskond tõusis tänase võidu toel turniiritabelis esimeseks, olles kogunud 26 punkti. RTU-l on teisena kirjas 25 ning Pärnul ja Selveril võrdselt 24 silma. Viiendal kohal paiknev TTÜ on saavutanud 23 punkti.

Pühapäevane põnevusmäng saab kell 17 teoks Pärnus, kus kohalik Võrkpalliklubi võõrustab Tartut. Selver võtab kodusaalis vastu Jelgava, Võru Daugavpilsi ja TTÜ Ozolnieki.