Tartu Bigbank ja Tallinna Selver alustavad karikavõistlusi kaheksandikfinaalist


Pärnu vs Selver
Selveri austraallasest diagonaalründaja Lincoln WIlliams.Foto: Priit Simson

Täna toimunud võrkpalli karikavõistluste loosi raames said oma vastased teada 10 mees- ja seitse naiskonda, kes alustavad teekonda 26. detsembril mängitava karikafinaali poole.

Eelmise hooaja karikafinalistid, kelleks meeste seas olid TTÜ ja Pärnu Võrkpalliklubi ning naistest TTÜ/Tradehouse ja Kohila Võrkpalliklubi, loositi tabeli erinevatele pooltele ning nemad alustavad mänge veerandfinaalidest.

Meeste tiitlikaitsja Pärnu Võrkpalliklubi jääb vastast ootama Tallinna Selveri ja esiliigasse kuuluva Liider/Rae valla duellist. TTÜ meeskond kohtub veerandfinaalis kas Schenker liiga tšempioni Tartu Bigbanki või Credit24 Rahvaliiga võitja Neemecoga. Pärnu tabelipoolel kohtuvad teises veerandfinaalis Järvamaa Võrkpalliklubi ja esiliiga võistkond Võrkpalliklubi Täht. Neljas poolfinalist selgub samuti meistri- ja esiliiga duellist, kus kohtuvad Rakvere Võrkpalliklubi ja TTÜ/Kiili.

Naiste karikavõistlustel pääses mullune hõbemedalist Kohila Võrkpalliklubi loosi tahtel otse poolfinaali, tiitlikaitsja TTÜ/Tradehouse kohtub veerandfinaalis lõppenud hooajal meistriliigas pronksmedalid võitnud Tartu/Ülikool Eedeniga. Paari võitja läheb nelja parema seas vastamisi kas Famila/Võru Võrkpalliklubi või Audentese SG/Noortekoondisega. Kohila vastane selgub Tallinna Ülikooli ja Credit24 Rahvaliiga naiskonna Mectus Tartu/TKSK duellist.

Karikavõitjad selguvad 26. detsembril möödunud hooajal meeste meistriliigas kõrgema koha saanud võistkonna kodusaalis.