Mängu algus möödus põhiturniiri võitnud tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbanki kontrolli all, kui pärast teist tehnilist vaheaega juhiti 17:13. Seejärel pääsesid omakorda 21:19 tulemusega ette külalised, kuid geimi lõpp kuulus 25:22 tulemusega võõrustajatele. Avageimis toimis korralikult koduvõistkonna vastuvõtt, vastasest paremini lõikas ka rünnak. Avageimis oli Tartu võistkonna vastuvõtt 56%, põhiturniiri teisena lõpetanud TalTechil 33%. Rünnakuid realiseeris külalisvõistkond 28-protsendiliselt, võõrustajate näitaja oli 35%, vahendab Eesti Võrkpalli Liidu koduleht.

Teine geim oli tasavägine kuni lõpuni välja, kuid otsustavatel punktidel kindlam olnud koduvõistkond kallutas selle 25:23 tulemusega enda kasuks. Mõlemad võistkonnad olid võrreldes eelmise geimiga rünnakul efektiivsemad, kui Tartu lahendas rünnakuid 40- ja TalTech 35-protsendiliselt.

Mõnevõrra ootamatult kolmandas geimis kodupubliku lemmik enda mängu üles ei leidnud, leppides kindla 20:25 kaotusega. Märksõnaks sai tartlannade rünnakuefektiivsus, mis langes võrreldes teise geimiga 15 protsenti 25-ni. Avageimis pallinguid 56- ja teises 61-protsendiliselt vastu võtnud tartlannad näitasid kolmandas geimis vastuvõtul vaid 35-protsendilist täpsust. Ka TalTech oli võrreldes eelmise geimiga rünnakul kahvatum, realiseerides 28% tõstetest, kuid pallingu vastuvõtul tehti enda parim sooritus - 47% (kahes esimeses geimis 33%).

Neljandas geimis külalised enam Tartu naiskonna pallinguid korralikult kätte ei saanud, näidates vaid 21-protsendilist täpsust, mis tähendas 19:25 kaotust.

Jade Šadeiko tõi tartlannadele 22 punkti, Ingrid Kiisk toetas võitjaid 13 ja Kadi Mägi 11 punktiga. Enim blokipunkte (4) kogunud Mari Loorman lõpetas TalTechi ridades mängu 11 ja Marcella Raud samuti 11 punktiga. Rünnakul olid lõpuks võitjate edunumbrid 35%-30% ja pallingu vastuvõtul 46%-33%. Blokis kogusid võõrustajad 7 ja külalised 11 ning pallingul vastavalt 5 ja 6 punkti.

Kolme võiduni peetav seeria jätkub 17. aprillil kell 18.30 TalTechi Spordihoones. 18. aprillil kell 19 alustatakse Kohilas 5.-7. koha turniiriga, 20. aprillil saab Kuressaares alguse pronksiseeria.