Kohtumise esimeses geimis loovutas võõrsil mänginud TalTech eelmisel aastal finaali jõudnud Tallinna Ülikoolile vaid 15 punkti, kirjutab volley.ee. Ka teises geimis võõrustajad suuremat vastupanu osutada ei suutnud, kogudes sarnaselt avageimile 15 punkti.

Kodupubliku rõõmuks mäng kolme geimiga ei lõppenud, kui Tallinna Ülikool vähendas 25:20 paremusega kaotusseisu minimaalseks. Enamaks koduvõistkond siiski võimeline ei olnud, leppides neljandas geimis 16:25 ja mängu kokkuvõttes seega 1:3 (-15, -15, 20, -16) kaotusega. Tehnilistel põhjustel statistika kättesaadav ei ole.

Korduskohtumise peavad naiskonnad 13. detsembril kell 19 TalTechi Spordihoones. Tallinna Ülikooli 3:0 või 3:1 võit viib vastasseisu kuldsesse geimi, ülejäänud tulemused esikohamatšile omakorda TalTech/Tradehouse'i.

Esimese poolfinaalpaari esimeses mängus võttis tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank Gerardo`s Toys/Neemeco üle 3:0 võidu. Kahemängulise seeria teine vaatus algab Tallinna 32. Keskkoolis 13. detsembril kell 20.30.