Tallinna Ülikool asus 25:22 ja 27:25 geimivõitudega kodusaalis peetud mängu Kaunase naiskonna vastu 2:0 juhtima, kuid kolmes järgnevas geimis jäädi minimaalse vahega vastasele alla, kirjutab volley.ee. Raili Kont-Kontson tõi TLÜ 2:3 (22, 25, -23, -28, -13) kaotusmängus üleplatsimängijana koguni 31 punkti. Silja Ostrov lisas võõrustajatele 16 ning Merlin Hurt, Sylvia Tammerik ja Keiu Kasch võrdselt 13 punkti.

Kohila Võrkpalliklubi võitis võõral väljakul 3:0 (12, 22, 19) RSU naiskonna ja TTÜ/Tradehouse Lilleküla Gümnaasiumis 3:1 (16, 15, -22, 16) eelmise hooaja finalisti Achema. Tehniliste probleemide tõttu kahe viimatinimetatud mängu statistika hetkel nähtav ei ole.

Pühapäeval kohtub TTÜ/Tradehouse Lilleküla Gümnaasiumis Kaunase esindusega ja Tallinna Ülikool koduväljakul Achemaga. Kohila naiskond läheb Läti turnee teises mängus vastamisi Babitega.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.