Selver suutis esimeses kohtumises geimides võita vastavalt 20, 17 ja 19 punkti. Eesti esinduse mänguvankrit vedanud Lincoln Williams kogus üleplatsimängijana 24 punkti, seejuures kanti austraallase arvele koguni viis serviässa, kirjutab volley.ee. Kahvatult esinenud ülejäänud Eesti võistkonna mängijad tõid kokku 20 punkti.

Oodatult oli VaLePa parim Olli Kunnari, kelle arvele märgiti +16 punkti juures 21 silma. Eesti esindus jäi soomlastele alla eelkõige rünnakuefektiivsuses (35%-51%), samuti oli vastastel parem pallingu vastuvõtt (63%-46%). Blokis kogusid võõrustajad seitse punkti Selveri nelja vastu.

Seeria teine mäng on kavas 20. novembril kell 20 Tallinn Arenal. Selver peab edasipääsemiseks võitma mängu 3:0 või 3:1 ja seejärel vastasest olema parem ka kuldses geimis.

Sastamala VaLePa - Tallinna Selver (25:20, 25:17, 25:19)
Vastuvõtt 67% - 45%, rünnakuefektiivsus 48% - 35%.
Olli Kunnari 19 p (+15), Eduard Venski 11 p (+8) – Lincoln Williams 23 p (+11), Helar Jalg 5 p (+2).