Võõrsil mänginud Tartu oli esimeses geimis pidevalt tagaajaja rollis, kuid otsustavatel hetkedel mindi 23:22 juhtima ja geim võideti tulemusega 25:23. Seejärel näitas kindlamat mängu Selver, võites kolm järgmist geimi vastavalt 25:18, 25:21 ja 25:23.

Võitjate parimana tõi Argo Meresaar 19 punkti, Martti Juhkami lisas endise koduklubi vastu 12 punkti, kirjutab volley.ee. Märkimist väärib fakt, et Andri Aganits kogus üksi sama arvu blokke (8), kui kogu Tartu meeskond kokku. Robert Täht oli 14 punktiga külaliste resultatiivseim.

Võrus peetud mängus kaotas kohalik Valio VK 1:3 (-21, 19, -16, -23) täiseduga jätkavale Pärnu VK-le. Siim Põlluäär tõi hea rünnakuprotsendi (22-st 16) juures Pärnule 20 punkti, Võru poolel oli teist mängu järjest parim Karl Jaani, kes seekord sai kirja 15 punkti.

Rakvere Fruit Xpress pidi kodusaalis tunnistama Läti klubi Daugavpilsi Universitāte 3:0 (17, 21, 18) paremust. Ilmar Mõtuse arvele kanti 14 punkti, Daugavpilsi edukaim oli 10 punktiga Eriks Voronko. Läti klubide omavahelises mängus võttis Riia Lase 3:1 (22, 18, -21, 21) võidu Ozolnieki/Poliursi üle.

Pärnu on kolmest mängust noppinud täisedu üheksa punkti, Selver ja Lase on kahe mänguga kirja saanud kuus punkti. Schenkeri liiga jätkub neljapäeval peetava kahe mänguga.