Avageimis jagus põnevust kuni seisuni 5:5, mil Pärnu vahespurdi tegi ja geimi lõpuks suisa 25:11 võitis. Teine ja kolmas geim olid algusest peale pärnakate kontrolli all ning lõppesid külalismeeskonna 7-punktilise võiduga.

Mäng peeti Paides sisuliselt täismaja ees.

Laupäeval toimub Schenkeri liigas täisvoor, kui väljakule tulevad kõik 12 meeskonda. Ülejäänud viis kohtumist toimuvad Lätis. Võõrsil püüavad punktiarvet avada nii Danpower/Võru Võrkpalliklubi, Tartu Bigbank, Rakvere Võrkpalliklubi, Tallinna Selver kui ka TTÜ.

Pühapäeval mängivad Lätis Selver, Danpower/Võru Võrkpalliklubi, TTÜ ja Tartu Bigbank.

Delfi TV vahendab algaval võrkpallihooajal Schenkeri liiga kuue Eesti meeskonna (kõikide, välja arvatud Tartu Bigbanki) kodumängude otseülekandeid.