Vastavatud Tallinn Arenal esimese võrkpallimängu pidanud Selver ja TTÜ vajasid kahemängulise veerandfinaalseeria avakohtumises võitja selgitamiseks kolme geimi, kui 3:0 (21, 20, 21) paremusega tiitlikaitsja TTÜ üle jõudis poolfinaali lävele Selver. Võitjate mänguvankrit vedas austraallane Lincoln Williams, kes kogus 26 punkti (kasutegur +18). TTÜ poolel jõudsid kahekohalise punktisummani Daniel Maciel ja Kirill Krasnevski, kelle arvele märgiti vastavalt 12 ja 10 punkti. +/- süsteemis kogusid ülikoolimeeskonna leegionärid kahepeale siiski vaid kaks plusspunkti, vahendab volley.ee.

Korduskohtumine toimub TTÜ Spordihoones 30. oktoobril kell 18.30.

Kaheksandikfinaali avamängus 3:0 (17, 22, 14) võidu esiliigas palliva Liider/Rae valla üle saavutanud Rakvere Võrkpalliklubi suutis ka võõrsil peetud korduskohtumises võiduni jõuda - Lääne-Virumaa esinduse võidunumbriteks kujunesid täna 3:0 (18, 22, 22). Kevin Saar ja Kaupo Kivisild tõid Rakvere meeskonna resultatiivseimatena 10 silma, Veiko Raaman vastas Liidri poolel 18 punktiga (kasutegur +13). Rakvere Võrkpalliklubi läheb veerandfinaalis kokku eelmise aasta finalisti Bigbank Tartuga.