TÄISPIKKUSES: Tallinna Selver alistas karika veerandfinaali avamängus TTÜ kindlalt

(4)

Neljapäeval jätkunud meeste Eesti karikavõistlustel kindlustas koha veerandfinaalis Rakvere Võrkpalliklubi, kes oli ainsas kaheksandikfinaalis teistkordselt kolm-null üle esiliigas mängivast Liider/Rae vallast. Võistluspäeva teises mängus läksid sarnaselt eelmisele aastale juba veerandfinaalis vastamisi Tallinna Selver ja TTÜ. Tänase kindla võiduga astus esimese sammu edasipääsu suunas Selver.

Vastavatud Tallinn Arenal esimese võrkpallimängu pidanud Selver ja TTÜ vajasid kahemängulise veerandfinaalseeria avakohtumises võitja selgitamiseks kolme geimi, kui 3:0 (21, 20, 21) paremusega tiitlikaitsja TTÜ üle jõudis poolfinaali lävele Selver. Võitjate mänguvankrit vedas austraallane Lincoln Williams, kes kogus 26 punkti (kasutegur +18). TTÜ poolel jõudsid kahekohalise punktisummani Daniel Maciel ja Kirill Krasnevski, kelle arvele märgiti vastavalt 12 ja 10 punkti. +/- süsteemis kogusid ülikoolimeeskonna leegionärid kahepeale siiski vaid kaks plusspunkti, vahendab volley.ee.

Korduskohtumine toimub TTÜ Spordihoones 30. oktoobril kell 18.30.

Kaheksandikfinaali avamängus 3:0 (17, 22, 14) võidu esiliigas palliva Liider/Rae valla üle saavutanud Rakvere Võrkpalliklubi suutis ka võõrsil peetud korduskohtumises võiduni jõuda - Lääne-Virumaa esinduse võidunumbriteks kujunesid täna 3:0 (18, 22, 22). Kevin Saar ja Kaupo Kivisild tõid Rakvere meeskonna resultatiivseimatena 10 silma, Veiko Raaman vastas Liidri poolel 18 punktiga (kasutegur +13). Rakvere Võrkpalliklubi läheb veerandfinaalis kokku eelmise aasta finalisti Bigbank Tartuga.