Rakvere asus kohtumist 2:0 juhtima, kuid seejärel punkt-punkti heitlus jätkus ja järgmise kahe geimi pingelised lõpud suutis enda kasuks kallutada kodutiim Selver.

Seega läks vaja otsustavat viiendat geimi, kus Rakvere samuti varakult ette läks, kuid Selver tõmbas tekkinud vahe tagasi ja lõpu eel põlesid tablool 13:13 viiginumbrid. Siis aga ärkas taas Rakvere, kes lõpuks 16:14 võiduga kogu mängu enda kasuks pööras.

Võitjate parimana sai täna tervenisti 29 punkti kirja Siim Põlluäär, teine Saja liiga parima efektiivsusnäitajaga pallur Lincoln Williams lõi Selver poolelt maha 27 palli.

Enne kohtumist:

„Hetkeseisuga oleme leidnud mängudes hea stabiilsuse, seega laupäeval Selver Tallinna vastu proovime endast punktitabelis eespool olevale võistkonnale väärilist vastupanu osutada,” rääkis Rakvere meeskonna peatreener Urmas Tali, kirjutab volley.ee.

Kerget jalutuskäiku ei oota laupäevasest mängust ka Selver Tallinna juhendaja Rainer Vassiljev. „Selle aasta Saja Liiga tase on nii ühtlane, et igaks mänguks on vaja sajaprotsendilist keskendumist. Teame, et punkti- ja võidulisa tuleb ainult siis, kui ise häsi mängime. See on ka nädalavahetuse eesmärgiks,” sõnas ta.

Möödunud nädalavahetusel Lätis kaks 3:2 võitu teeninud Selveri meeskonnas on väike küsimärk kapten Andres Toobali kohal, keda on kimbutanud tervisehäda. Selveri ja Rakvere duell viib ühtlasi vastamisi senise Saja Liiga hooaja kaks kõige parema efektiivsusnäitajaga pallurit. Rakvere diagonaalründaja Siim Põlluääre saldo on +87, Selveri ametivenna Lincoln Williamsi oma +67.

Tänased mängud Saja Liigas:

16.00 Vilniuse Tauras - TTÜ 3:1 (14:25, 25:21, 25:15, 25:19)
17.00 RTU/Robežsardze - ASK Kuldīga 3:1 (25:14, 23:25, 25:22, 25:23)
18.00 Jēkabpils Lūši - Poliurs/Ozolnieki 2:3 (25:20, 25:21, 23:25, 14:25, 13:15)
18.00 Daugavpilsi Universitāte - Biolars/Jelgava 0:3 (15:25, 21:25, 18:25)
18.00 Selver Tallinn - Rakvere VK (Delfi TV-s) 2:3 (24:26, 24:26, 27:25, 25:23, 14:16)

Saja Liiga turniiritabeliga saab tutvuda SIIN.