Enam kui kaks tundi väldanud kohtumine kodumeeskonnale 3:2 (20:25, 25:19, 25:21, 23:25, 15:13).

Mängu otsustav geim pakkus keskosas mõlema meeskonna minispurte, kirjutab volley.ee. Pärnu juhtis 7:4, ent Rakvere sidemängija Artis Caicsi vägev serviseeria, millesse mahtus lisaks ka üks kodumeeskonna asetuse viga, viis külalised 9:7 ette. Pärnu tegi omakorda 3:0 spurdi ja juhtis ka 12:10. Viimast korda olid tablool viiginumbrid seisul 13:13. Seejärel tegid punktiväärilise rünnaku nii Hindrek Pulk kui Taavet Leppik.

Hindrek Pulk ja Andris Õunpuu ehk mõlema meeskonna diagonaalründajad tõid 22 punkti. Pärnule lisas kapten Andrus Raadik 20, Rakvere poolel oli paremuselt teine skooritegija Kevin Saar 19-ga.

Kuigi Pärnu kaotas ühe punkti, suurendasid nad siiski lähima jälitaja RTU/Robežsardzega vahet. Läti klubide omavahelises duellis läks RTU küll 25:22, 25:21 geimivõitudega juhitma, ent Jelgava kallutas tasavägise kohtumise järgnenud 30:28, 26:24, 15:11 eduga enda kasuks. Kahe peale teenisid klubid koguni 43 blokipunkti. Pärnu edu on nüüd kuus punkti ja kui nad teenivad RTU-st ka homme rohkem punkte, on Saja Liiga põhiturniiri võit nende.

Tänases teises Eesti meeskondade duellis õigeks lahinguks ei läinudki. Bigbank Tartu alistas play-off koha eest võitleva TTÜ vaid 75 minutiga 25:16, 25:14, 25:14. Tartlased olid blokis paremad 16:1, rünnakuprotsendil oli vahe samuti meeletu. Tartlased lõid punktiks 50,8 protsenti tõstetest, TTÜ 29,2. Matši parim oli võitjate diagonaalründaja Taavi Nõmmistu 15 punktiga, kaotajate poolel keegi kahekohalise summani ei küündinud.

Homme on Delfi TV kavas heitlused TTÜ ja Rakvere, Tallinna Selveri ja Järvamaa ning Pärnu ja Tartu Bigbanki vahel.