Eesti koondis kaotas EM-il 2 : 0 eduseisust Serbiale ülimalt valusal kombel 2 : 3. Tallinna Selver jäi Crvena Zvezdale viimati alla sama skooriga. Peale selle kaotas päev varem ka Kohila Belgradi naiskonnale taas viies geimis. Kõik tundus jälle samas suunas minevat, kui Selver eile Meistrite liiga eelringi avamatšis 2 : 0 eduseisu maha mängis ja viiendas geimis 6 : 11 taha jäi. Jälle 2 : 3?

Selverit vedanud austraallane Lincoln Williams ja väga hea mängu teinud Oliver Orav arvasid teisiti. Vahe nõeluti kinni ja Orav suutis realiseerida neljanda matšpalli. Audentese halli kogunenud publik juubeldas, sest Selver oli täiesti lootusetust seisust välja tulnud. „Comeback tuli puhtalt emotsiooni pealt!” lausus Orav. „Servid õnnestusid ja vastased tegid ise lollusi. Aitasid ka treener Rainer Vassiljevi nõuanded – keda keskblokeerijad jälgima peavad ja kus libero Deniss Losnikov nende diagonaalründaja löökide puhul seisma peab. ”