Selver suutis 2 tundi ja 20 minutit väldanud põnevuskohtumises maha mängida 2:0 eduseisu, kuid näitas otsustavatel hetkedel selgelt kindlamat mängu. Pärnu peab leppima lohutusmänguga pronksmedalitele, kus vastaseks ainsa Läti meeskonnana finaalturniirile jõudnud RTU/Robezsardze, kirjutab volley.ee.

Avageimi keskpaigaks läks Selver 17:11 ette, lasi seejärel Pärnu vaid ühe punkti kaugusele, kuid vormistas siiski napi 25:23 geimivõidu. Teist geimi domineeris Selveri meeskond algusest lõpuni, Siim Põlluääre serviviga näitas pärnakate 20:25 allajäämist.

Kolmandas geimis oli Pärnu meeskond kui ümber sündinud, õnnestunult tegutses Kardo Kõresaare välja vahetanud Taavet Leppik. Selver suutis 22:24 kaotusseisus ära hoida kaks geimpalli, kuid veebruari parimaks mängijaks valitud Tamar Nassari ässpalling lõpetas geimi siiski Pärnu 26:24 võiduga.

Kaotatud geim andis üllatuslikult mänguindu Selverile, kes läks neljandas vaatuses kiirelt 8:3 ette. Seejärel mängupilt aga võrdsustus, Pärnu pääses 20:17 ette ja võitis napilt 25:23. Otsustavaks geimiks suutis Selver jälle kosuda, kiire 7:2 eduseis mängiti küll maha, kuid võit võeti selge 15:9 paremusega.

Suurepärase esitluse tegi täna Selveri liider Hindrek Pulk, kes realiseeris 26 rünnakut 54-st ja kogus kokku 29 punkti (efektiivsus +13). Tõhusa panuse meeskonna võitu andis ka 16 silma toonud Timo Tammemaa, rünnates 82%-liselt ja tuues 5 blokipunkti. Kaotajate parim oli kapten Andrus Raadik (23 punkti, +9).

Vaata uuesti:
Vaata uuesti: Tartu BigBank - RTU/Robezsardze

Finaal Tartu ja Selveri vahel peetakse pühapäeval algusega kell 16, pronksikohtumine on kell 13.