Saaremaa võrkpalliklubi president: seis on hetkel väga nutune

 (99)
Saaremaa vk, Powervolley Itaalia
Saaremaa VKFoto: Irina Mägi

Koroona kriis ja sporditegemise peatamine annab suure hoobi ka Eesti sportmängude liigadele. Majanduskriis räsib suuremaid ja väiksemaid klubisid, teiste hulgas pole pääsu ka Saaremaa Võrkpalliklubil, kelle jätkamise või lõpetamise osas pole veel otsuseid langetatud.

"Et püss oleks põõsasse visatud, sellest on vara rääkida," märkis Saaremaa Võrkpalliklubi president Toivo Alt portaalile saaremaasport.ee. "Täna me kindlasti veel mingeid otsuseid ei tee ning need jäävad maisse või juunisse. Tahaks vaadata tulevikku optimistlikult, aga paraku tuleb lähtuda reaalsusest."

Hetkel on nii alaliidule, klubidele, kui ka fännidele tundmatu suurus, kui paljud kriisi üle elavad ja millisel tasemel on pinnale jääjad võimelised jätkama. On lahtine, kas minnakse edasi koos lätlastega, ühisliigast koos soomlastega rääkimata.

„Seis on hetkel väga nutune,“ tõdes Toivo Alt. „Paraku on vaja ühel hetkel otsustada, mis tasemel meeskond moodustada. Kui teisel pool võrku taset pole ja tuleb mängida amatööridega, siis ei näe ka tugeval satsil erilist mõtet. See ei ole ju huvitav sportlikus mõttes ja ka fännidel pole midagi vaadata."

Loe täispikka artiklit siit!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!