Mõlemad klubid pääsesid 1/16-finaalist edasi ilma mänguta, kuna nende vastased loobusid koroonaviiruse pandeemia tõttu mängimast.

Otsustavas geimis oli seis viigiline veel seisul 12:12. Esimese matšpalli päästis Hindrek Pulk (13:14), teisel matšpallil vilistati saarlastele napp aut. Saaremaa VK Facebooki lehel otsepilti vahendanud klubi tegevjuht Hannes Sepp viitas ülekande lõpus kohtuniku veale, sest pall tundus puudutavat Horodoki blokeerija jalga.

Saarlaste parimana tõi Pul võistkonnale 23 punkti, Evandro Dias De Souza lisas 17, Wennder Carlos Lourenco Lopes 13 ja Keith Pupart 12 punkti. Ukraina klubi resultatiivseimad olid 18 punktiga Juri Tomin ja Volodimir Sidorenko.

Mäng on järelvaadatav Saaremaa VK Facebooki lehel.

Saaremaa sai loobumisvõidu Šveitsi klubi Lausanne'i üle, Epitsentr-Podoljani oleks pidanud kohtuma Belgradi Partizaniga.

Saaremaa VK jaoks on sellega eurohooaeg lõppenud. Horodok mängib homme veerandfinaalis Praha Vliga, kes alistas täna 3:1 Lissaboni Sportingu.