Ruul teeb comeback’i, Õuekallas jätkab mängiva abitreenerina


Martin Ruul
Martin Ruul rünnakul.

Mullu meistriliiga debüüthooajal üllatuslikult viiendaks tulnud Järvamaa võrkpalliklubi koosseisus on toimunud mõned muutused.

Diagonaalründaja Siim Põlluäär ja keskblokeerija Reimo Kuri liitusid Rakverega, vastu saadi sealt vasakukäeline diagonaalründaja Karlis Mesila. Sel tasemel mängimise lõpetasid Margus ja Urmas Piik, samas saab meistriliigas mitmeaastase vaheaja järel näha Martin Ruuli. 28aastane 194sentimeetrine temporündaja osales viimati sel tasemel 2012. aastal, tulles Tartu Pere Leivaga Eesti meistriks. Eelnevalt esindas ta Tallinna Selverit, kuid lõpuks oli sunnitud klubist enneaegselt lahkuma, üllatusliku vallandamise põhjuseid tookord ei avaldatud.

Klubiga on ühinenud veel mõned nooremad võrkpallurid, välismängijaid palgata kesk-Eesti meeskonna rahakott ei lubanud. Järvamaa peatreeneri kohal jätkab Villi Vantsi, 34aastane kogenud Kristjan Õuekallas jätkab mängimist, aga lisaks aitab Vantsit abitreenerina. „Tervis on viimaste aastate paremaid, tahaks endale veel ühtteist tõestada. Soovin teha paremat hooaega kui mullu,“ lausus Õuekallas.