Robert Täht tõi 22 punkti, kuid Izmiri Arkas kaotas Meistrite liigas

Robert Täht
Robert TähtFoto: Anni Õnneleid

Robert Täht ja tema koduklubi Izmiri Arkas pidid võrkpalli Meistrite liiga alagrupiturniiril vaatamata eestlase heale esitusele tunnistama Prantsusmaa klubi Toursi paremust ning alagrupis jätkatakse võiduta.

Seejuures suutis Arkas välja tulla 0:2 kaotusseisust ja viia kohutmine viiendasse geimi. Otsustavas geimis haaras Tours 9:6 eduseisu ja kuigi Arkas jõudis veel punkti kaugusele (9:8), võitis Prantsusmaa klubi viienda geimi 15:12. Kogu mäng seega Toursile 3:2 (25:21, 25:16, 20:25, 22:25, 15:12).

Täht oli oma meeskonna resultatiivseim, tuues 22 punkti (+15). Ta realiseeris 32-st tõstest 18 (56%). Neli punkti tulid serviässadega. Võitjate edukaimaks tõusis 26 punktiga (+18) lätlane Hermans Eglesnkalns.

Arkas jätkab E-alagrupis viimasel kohal, punktiarve on seni avamata. Alagrupis on neil pidada veel üks mäng, kui 27. veebruaril kohtutakse Perugiaga. Alagrupi liider on 12 punktiga Perugia, Moskva Dünamol on 9 punkti, kolmandal kohal paikneb 5 punktiga Tours.

D-alagruppi kuuluv Timo Tammemaa ja Keith Puparti koduklubi Maaseiki Greenyard läheb homme kell 21.30 vastamisi Berliini Recycling Volleyga. Live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Volleyball.TV.

Samuti D-alagrupis mängiv Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra läheb neljapäeval kell 19.00 vastamisi Gdanski Trefliga. Live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Volleyball.TV.

Oliver Venno ja Istanbuli Galatasaray lähevad CEV Cupi veerandfinaali kordusmängus vastamisi Aalsti Lindemansiga. Mäng algab neljapäeval kell 21.30, live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Volleyball.TV.

Avamängus vedas Venno oma meeskonna 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:18) võidule, tuues 20 punkti (+10).