Seejuures suutis Arkas välja tulla 0:2 kaotusseisust ja viia kohutmine viiendasse geimi. Otsustavas geimis haaras Tours 9:6 eduseisu ja kuigi Arkas jõudis veel punkti kaugusele (9:8), võitis Prantsusmaa klubi viienda geimi 15:12. Kogu mäng seega Toursile 3:2 (25:21, 25:16, 20:25, 22:25, 15:12).

Täht oli oma meeskonna resultatiivseim, tuues 22 punkti (+15). Ta realiseeris 32-st tõstest 18 (56%). Neli punkti tulid serviässadega. Võitjate edukaimaks tõusis 26 punktiga (+18) lätlane Hermans Eglesnkalns.

Arkas jätkab E-alagrupis viimasel kohal, punktiarve on seni avamata. Alagrupis on neil pidada veel üks mäng, kui 27. veebruaril kohtutakse Perugiaga. Alagrupi liider on 12 punktiga Perugia, Moskva Dünamol on 9 punkti, kolmandal kohal paikneb 5 punktiga Tours.

D-alagruppi kuuluv Timo Tammemaa ja Keith Puparti koduklubi Maaseiki Greenyard läheb homme kell 21.30 vastamisi Berliini Recycling Volleyga. Live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Volleyball.TV.

Samuti D-alagrupis mängiv Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra läheb neljapäeval kell 19.00 vastamisi Gdanski Trefliga. Live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Volleyball.TV.

Oliver Venno ja Istanbuli Galatasaray lähevad CEV Cupi veerandfinaali kordusmängus vastamisi Aalsti Lindemansiga. Mäng algab neljapäeval kell 21.30, live-skoori näeb SIIT. Otsepilti näitab Volleyball.TV.

Avamängus vedas Venno oma meeskonna 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:18) võidule, tuues 20 punkti (+10).