Robert Täht soovitab itaallaste vigadest õppida: käituge vastutustundlikult, võtke olukorda täie tõsidusega

 (2)
Robert Täht
Robert TähtFoto: Hendrik Osula

Itaalia võrkpalliklubis Perugias mängiv Robert Täht paneb kõigile eestlastele südamele, et nad käituks vastutustundlikult, sest ainult nii on võimalik koroonaviirusest võitu saada.

"Minu sõnum on lihtne. Käituge vastutustundlikult. Itaalias olles olen tajunud, kuidas ka siin inimesed ei võtnud olukorda täie tõsidusega seni, kuni asjad läksid täiesti käest ära," kirjutas Täht sotsiaalmeedias.

"Siin on oma vigadest õpitud ja praegu teevad kõik selleks, et peatada viiruse levik. Õppigem teiste vigadest! Stay at home!" lisas Täht.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!