Robert Täht: pidasime pärast viimast liigamängu peatreeneriga maha tulise vestluse


Robert Täht
Robert TähtFoto: Anni Õnneleid

Mullu juba neljandat korda järjest aasta parimaks meesvõrkpalluriks valitud Robert Täht tegi esmaspäeval Itaalia tippklubi Perugia eest Poola hiiu ja Renee Teppani endise tööandja Belchatowi vastu suurepärase esituse ja andis Perugia juhendajale Vital Heynenile kõvasti mõtteainet, keda tulevikus väljakule saata.

Ametlikes kohtumistes on Täht saanud Perugias seni mänguaega vaid episoodiliselt, kuid ta usub, et tulevikus näeme teda rohkem.

“Siia tulles teadsin, millele alla kirjutan. Maailma ühes paremas klubis kohe uks pauguga lahti lüüa ja põhikoosseisu pääseda on liiga ulmeline," rääkis Täht portaalile Võrkpall24.ee.

“Olen Heyneniga (Perugia peatreener Vital Heynen - toim) mänguajast rääkinud. Pärast viimast liigamängu Latina vastu ja vahetult enne Eestisse tulekut pidasime minu poolt algatatuna maha tulise vestluse. Eks siis olid emotsioonid laes, kuid pärast seda jutuajamist on meie vahel õhk tunduvalt puhtam ja mulle tundub, et asjad liiguvad paremuse suunas,” lisas 192-sentimeetrine mängumees.

Refereeritud artikli täistekst portaalis Võrkpall24.ee.