Robert Täht ja Oliver Venno kaotasid koduse turniiri finaalis lätlastele


Premium 7 Grand Prix rannavõrkpallisarja kolmas etapp Silveston Cup Kuressaare
Foto: Irina Mägi

Nädalavahetusel toimus Pärnu rannas Premium 7 Grand Prix rannavõrkpallisarja kolmas etapp, kui põnevalt kulgenud meeste turniiril võitsid esikoha lätlased Edgars Tocs ja Rihards Finsters. Oakley Cupil järgnesid lõunanaabritele Robert Täht ja Oliver Venno ning võitjate kaasmaalased Gints Antoms ja Davis Natrins, vahendab volley.ee.

Laupäeval jõudsid plussringi kolme järjestikuse võiduga poolfinaali Täht ja Venno ning Tocs ja Finsters.

Pühapäevases esimeses veerandfinaalis kindlustasid koha nelja parema hulgas Antoms ja Natrins, kes võitsid tulemusega 2:0 (15, 18) kaasmaalasi Ingars Ivanovsi ja Edvarts Buividsit. Teises veerandfinaalis läks võitja selgitamiseks vaja kolme geimi, kui teise etapi parimad Karl Jaani ja Rain Raud alistasid 2:1 (-19, 21, 15) Argo Arak - Kaarel Kaisi.

Lätlaste siseasjaks kujunenud esimeses poolfinaalis jätkasid võidulainel Tocs ja Finsters, kes liikusid 2:0 (17, 14) paremusega Antoms - Natrinsi üle finaali. Neljanda järjestikuse võidu saavutanud Täht ja Venno olid teises poolfinaalis tulemusega 2:1 (-21, 10, 12) üle Jaanist ja Rauast.

Pronksmedalimängus kaotasid Jaani ja Raud 1:2 (-18, 18, -11) Antoms - Natrinsile. Sarnaselt 3.-4. koha mängule ei suutnud Eesti võistkond ka finaalis Läti esindust üle mängida, kui Täht ja Venno pidid kuldmedalimängus leppima 0:2 (-21, -14) kaotusega Tocs - Finstersi vastu.

Seotud lood:

Premium 7 Grand Prix rannavõrkpallisari jätkub nädala pärast Tallinna Pirita rannas, kui mängimisele tuleb Vytautas Cup.