Rannavõrkpallurid Nõlvak ja Tiisaar tulevad play-offiks TTÜle appi

 (2)
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar
Kusti Nõlvak ja Mart TiisaarFoto: Nõlvak-Tiisaar

Sügisest rannavõrkpallile keskendunud Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar panevad tossud tagasi jalga ning aitavad kodumeeskonda TTÜ-d Eesti meistrivõistluste veerandfinaalis.

"Nagu sügisel mainisime võib tekkida kevadel täpselt selline aeg talvise ettevalmistuse ja tihedama suve hooaja vahel, kus on võimalus kodumeeskonda tähtsates mängudes aidata," lausus Nõlvak. "Ajaliselt langeb see just hästi kokku, sest oleme lõpetamas füüsilist ettevalmistust ning on väikene auk, kus polegi otseselt kusagil kellegagi trenni teha," lisas ta.

"See, kui paljudel mängudel me täpselt aidata saame, selgub varsti, kui saame teada, kas meid lastakse Katari võistlema või mitte. Rannavõrkpall on ikkagi põhitegevus ja TTÜ aitamine on heade juhuste kokkulangemine ning olgugi, et saalivõrkpalli isu pole kordagi tekkinud, on väga tore omasid aidata," mainis Tiisaar.

Praegu liigub rannavõrkpalli maailma karikasari Brasiilias, kuid eestlased otsustasid, et seal osalemine ei tasu ennast ära ning nad valmistuvad hetkel kevad-suviseks hooajaks.