Eile poolfinaalis kaotanud riikide duellis noppisid nii Karl Jaani/Rain Raud kui Rivo Vesik/Kristo Kollo vastaste üle 2:0 võidud, kirjutab volley.ee.

Selleks, et jätkata püüdlust Rio olümpiamängude suunas, peab Eesti nüüd alistama ka Iisraeli, kes jäi turniiri finaalis mängudega 1:2 alla Belgiale. Need matšid algavad Eesti aja järgi kell 15.00 ning on otseülekandes nähtavad laola1.tv vahendusel.

Tanel Padar & The Suni hiti „Welcome to Estoniaˮ saatel käima läinud matšides Portugaliga haarasid mõlemad meie paarid kohe initsiatiivi. Kollo-Vesik läksid Rui Morena ning Joao Simoesi vastu juhtima 10:4 ja võitsid geimi lõpuks 21:15. Teises geimis olid nad paremad 21:17. Jaani ja Raua kohtumine Fabricio Barros/Januario Silvaga oli veelgi ühepoolsem – meie paar võitis matši 21:11, 21:13.