Kahe võiduga avasid turniiri nii tiitlikaitsjad Karl Jaani/Rain Raud kui ka Eesti parim rannavõrkpallur Rivo Vesik, kelle paariliseks on Kristo Kollo vigastuse tõttu endine Eesti koondise libero Sten Esna. Jaani/Raud alistasid esmalt Ragnar Pähn/Sven Saarpere 2:0 (21:10, 21:9) ja olid seejärel 21:12, 21:13 üle Markkus Keelest ja Johan Vahterist. Vesik ja Esna olid avamatšis kindlalt 21:9, 21:10 paremad Mart Müürist ja Ivo Taulist. Duo Kaspar ja Kaarel Pomerants said nende vastu geimides 18 ja 11 punkti. Kolmandast mängust alagrupi esikoha kindlustanud Vesik ja Esna loobusid.

Täna jätkuvad mängud veerandfinaalidega, kell 11:00 on vastamisi Kaarel Kais/Argo Arak - Aleksei Povjakel/Maksim Petrov. Kell 12:00 on teises veerandfinaalmatšis tiitlikaitsjate vastasteks Rein Tiisaar ja Urmas Piik. Kolmanda poolfinalisti selgitavad kell 13:00 algavas mängus on vastamisi Hindrek Pulk/Martti Keel ja Kaspar ning Kaarel Pomerants. Rivo Vesik ja Sten Esna teel nelja parema sekka seisavad kell 14:00 ees Markkus Keel ja Johan Vahter, kirjutas volley.ee.

Kuressaares toimuv Tradehouse Cup'i näol on ühtlasi tegemist meeste arvestuses Premium 7 Grand Prix viimase etapiga, naised tõmbavad sarjale joone alla järgmisel nädalal Tõrvas toimuvate Eesti meistrvõistlustega. Meeste seas on enne viimast osavõistlust liidrikohal Jaani ja Raud, kes olid kokkuvõttes parimad ka eelmisel aastal.

A-alagrupp

Karl Jaani/Rain Raud – Ragnar Pähn/Sven Saarpere 2:0 (21:10, 21:9)

Markkus Keel/Johan Vahter – Ragnar Pähn/Sven Saarpere 2:0 (25:23, 21:13)

Karl Jaani/Rain Raud - Markkus Keel/Johan Vahter 2:0 (21:12, 21:13)

B-alagrupp

Martti Keel/Hindrek Pulk – Helar Jalg/Siim Põlluäär 2:1 (15:21, 25:23, 15:9)

Aleksei Povjakel/Maksim Petrov - Helar Jalg/Siim Põlluäär 2:0 (21:15, 21:16)

Martti Keel/Hindrek Pulk - Aleksei Povjakel/Maksim Petrov 1:2 (21:18, 13:21, 12:15)