Rakvere Võrkpalliklubi jõudis karikavõistlustel kindlalt poolfinaali


Võrkpall Rakvere VK vs. TTÜ
Rakvere peatreener Urmas Tali.Foto: Ain Liiva.

Eesti karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumises alistas Rakvere Võrkpalliklubi võõrsil esiliiga liidri TTÜ/Kiili 3:0 (25:22, 25:15, 25:15) ja pääses nelja parema sekka. Avamängu oli Rakvere meeskond võitnud 3:1.

Lääne-Virumaa meeskond oli selgelt parem rünnakul, kus nende näitaja oli 60 protsenti, vastastel oli see 39. Blokis jäädi peale 9:4. Edukaimana tõi Siim Põlluäär 18 punkti, lüües 23 tõstest punktiks 17 ja jäädes 14-ga plussi. Mihkel Sepp oli 15 punktiga TTÜ/Kiili parim, vahendab volley.ee.

Poolfinaalis läheb Rakvere meeskond vastamisi Tartu Bigbankiga. Teise finalisti selgitavad Järvamaa Võrkpalliklubi ning Pärnu Võrkpalliklubi ja Selver Tallinna duelli võitja. Selles paaris toimub kordusmäng laupäeval kell 20:00 Audentese spordihoones. Avamatši võitis Pärnu 3:1.

Pärast puhkepäeva ootab Rakveret aga sõit lõunanaabrite manu, kus ollakse sel nädalavahetusel ainsa Eesti klubina võistlustules Saja Liigas. Laupäeval kell 16:00 mängitakse Jelgava Biolarsiga ja 24 tundi hiljem Ozolnieki Poliursiga.