Tartu domineeris võõrsil peetud kohtumist algusest lõpuni, geimides anti Poliursi meeskonnale kõigest 15, 17 ja 16 punkti. Tartlased ületasid vastaseid selgelt blokis (13-4) ja rünnakul (52% - 37%). Imelise mängu tegi temporündaja Henri Treial, lüües 100%-liselt punktiks 7 tõstet ning lisades 4 blokki. Meeskonna resultatiivseimad olid Robert Täht (14 punkti, efektiivsus +7) ja Renee Teppan (13, +11), kirjutab volley.ee.

Tänases keskses Eesti meeskondade vahelises mängus olid vastamisi Rakvere ja Pärnu, teise järjestikuse võidu kodusaalis võttis tulemusega 3:1 esimesena nimetatu. Avavaatuse 25:22 võitnud Rakvere jäi teises geimis 18:25 kaotajaks, kuid kindel 25:19 ja 25:9 paremus mängu teises pooles tõi võidu koju. Rakvere meeskond mängis täna väga ühtlaselt, pärnakaid ületati blokis 13-6 ja rünnaku resultatiivsuses 54%-42%.

Danpower Võru/Noortekoondis võõrustas mullust Läti meistrit Biolars/Jelgavat ning pidi vastu võtma 0:3 kaotuse. Kui esimestes geimides saadi tugeva Läti klubi vastu vaid 18 ja 13 punkti, siis otsustav vaatus kaotati minimaalse vahega 23:25. Oliver Orav oli jälle meeskonna resultatiivseim, saagiks 13 punkti.