BIGBANK Tartu alistas kodusaalis 3:1 Daugavpils Universitate, Danpower Võru/Noortekoondis jäi võõrsil 0:3 alla Poliurs/Biolarsile. Homme võõrustab Rakvere kell 16 algavas mängus Pärnu Võrkpalliklubi, otseülekanne on nähtav veebis DELFI.TV vahendusel. Danpower Võru/Noortekoondis mängib Biolars/Jelgavaga ning BIGBANK sõidab Ozolniekisse.

Rakvere tänasesse võitu andis suurima panuse Denis Sintov (21 punkti, +11), hästi tegutsesid ka teine nurgaründaja Rauno Tamme (16 punkti, +12) ning diagonaal Andris Õunpuu (18 p, +13). TTÜ poolel paistsid silma temporündajad - Siim Ennemuist tõi 13 (efektiivsus +11, 5 punkti blokist) ning Vaido Veek 8 (+6, 4 blokki) punkti.

BIGBANK Tartu oli kodusaalis Daugavpilsi vastu raskustes, kuid suutis siiski mängu 3:1 (23, 19, -23, 24) enda kasuks kallutada ning seega turniiritabelisse 3 punkti kirjutada. Avageim kuulus tartlastele napilt 25:23, teine aga juba kindlalt 25:19. Seejärel lasti aga Daugavpils mängu tagasi ning südikat kaitsemängu näitanud lätlased kallutasid kolmanda geimi minimaalse 2-punktilise vahega endi kasuks. Viimaseks jäänud neljas geim kulges samuti tasavägiselt, siin oli lõpus kindlam kodumeeskond BIGBANK Tartu.

Danpower/Võru Noortekoondis ei saanud Ozolniekis sealsele meeskonnale kuidagi vastu, Poliursi meeskond võttis kindla 3:0 (16, 12, 12) võidu. Võru meeskonna parim oli täna 13 punkti toonud Oliver Orav.

Schenker Liiga liider on 13 punktiga Selver Tallinn (6 mängust), järgnevad võrdselt 11 punktiga Pärnu VK (5), BIGBANK Tartu (5) ning Riia Tehnikaülikooli meeskond RTU/Robeszardze (6). TTÜ on 9 punktiga viies, Rakvere VK 6 punktiga seitsmes ning Danpower Võru/Noortekoondis 1 punktiga viimane.

Schenker Liiga nädalavahetuse mängud:

26.10.2013 BIGBANK Tartu vs Daugavpils Universitate 3:1 (23, 19, -23, 24)
26.10.2013 Rakvere Võrkpalliklubi vs TTÜ 3:1 (18, -23, 22, 19)
26.10.2013 Poliurs/Ozolnieki vs Danpower Võru/Noortekoondis 3:0 (16, 12, 12)
27.10.2013 kell 16:00 Võru SH: Danpower Võru/Noortekoondis vs VK Biolars/Jelgava LIVE
27.10.2013 kell 16:00 Rakvere SH: Rakvere Võrkpalliklubi vs Pärnu Võrkpalliklubi LIVE / VIDEO
27.10.2013 kell 16:00 Ozolnieki SC: Poliurs/Ozolnieki vs BIGBANK Tartu LIVE