Esimese veerandfinaalkohtumise võitis Sampo koduväljakul 3:1 (19, -25, 17, 23) – Raadikult 24 punkti. Laupäevavõit võõrsil vormistati numbritega 3:0 (20, 19, 14) – Raadikult kiirelt kulgenud mängus 18 punkti. Rünnakul lõi ta 25-st tõstest punktiks 14 (56%), servis kolm ässa ja tegi ühe hea bloki. Vastuvõtunumbrid olid 55/24%.

Seeria sai otsa täna. Midagi rabavat ei sündinud, Sampo võitis koduväljakul 3:1 (20, -21, 13, 20) ja pääses poolfinaali. Raadik tõi tänases mängus võitjate teise punktisumma, 19 silma. Rünnakul tuli 18 (46%) ja blokis üks punkt. Keel üheski veerandfinaalmängus väljakul ei käinud.

Poolfinaalis mängib Sampo Sastamala VaLePa-ga, kes võitis kolmes kohtumises Kuopio LEKA Volleyt.