Pupart tegutses hästi Poolas, Kreek, Juhkami ja Toobal olid Prantsusmaal võidukad


Pupart tegutses hästi Poolas, Kreek, Juhkami ja Toobal olid Prantsusmaal võidukad
Lubini Cuprum, Keith Pupart meeste keskel vasakul.plusliga.pl

Keith Puparti ja Robert Tähe koduklubi Lubini Cuprum alistas Poola võrkpalli meistriliigas Bydgoszczi Łuczniczka 3:0 (15, 17, 23).

Keith Pupart kogus 12 punkti, tema efektiivsusnäit +10 oli matši parim. 17 tõstest lõi ta punktiks 10 (59%), kusjuures ei teinud rünnakul ainsatki eksimust – ei löönud kordagi ei blokki, auti ega võrku. Taas oli Lubini nimekirjas ka pikemat aega vigastusepausil olnud Robert Täht, kuid platsil ta veel ei käinud.

Cuprum hoiab 13 mänguga kogutud 19 punktiga kaheksandat kohta. Finaalturniirile viiv kuues koht on kolme punkti kaugusel.

Prantsusmaa kõrgliigas skooris Martti Juhkami 14 punkti (+12; rünnak 57%), kui ta tööandja Tourcoing seljatas Nantes Reze 3:0. Ardo Kreegi ja Andri Aganitsa tööandja Pariisi Volley ja Montpellier läksid vastamisi, peale jäi Kreek ja Pariis 3:0. Isiklikule kontole hankis Kreek 7 (+7; 71%; 1 blokk) ja Aganits 5 (+4; 50%) punkti.

Kert Toobal ja Rennes’i Volley said väga vajaliku 3:0 võidu Nice üle. Eesti koondise sidemängijalt kaks punkti.

Chaumont on kogunud 9 mänguga 24 punkti, Pariis on 21ga teine, Tourcoing 18ga neljas, Montpellier 14ga kuues. Rennes tõusis kuue punkti peale ja hoiab nüüd eelviimast, 11. kohta. Viimane langeb otse esiliigasse.