Selle võiduga möödus Prikamje Ufaa Uralist (eelmiste meistrivõistluste hõbe!) ja pääses viimasena veerandfinaali ehk esikümnesse. Veerandfinaalkohtumiste viis edukamat jätkavad võistlust pääsu eest finaalturniirile. Prikamje vastaseks veerandfinaalis on põhiturniiri kolmandana lõpetanud Moskva Dünamo. Pealinna klubi on tõusnud tippvormi, mida kinnitab eilne 3:1 võit Zeniidi üle.

Oliver Venno oli 196 punktiga superliiga resultatiivsustabelis kahekümne viies (+64), tuues igas geimis keskmiselt 3,2 punkti. Tahapoole jäi hulk nimekaid mehi: Euroopa meister Aleksei Spiridonov, olümpiavõitjad Sergei Tetjuhhin ja Dmitri Iljinõhh, Saksamaa koondislane Björn Andrae jmt. Resultatiivseim oli 376 (+239, geimis 5,1) punktiga Nižni-Novgorodi Gubernija ja Venemaa koondise diagonaal Nikolai Pavlov.

Superliiga üks nooremaid, vähemnimekaid ja rahaliselt vähemkindlustatud meeskondi, Permi Prikamje, kogus 22 mänguga kaheksa võitu ja 14 kaotust, mis andis põhiturniiril 26 punktiga kümnenda koha. Superliiga põhiturniiri alustas kahes alagrupis 16 meeskonda, turniiri teises pooles astus mängust välja Ukraina parim klubi Harkovi Lokomotiiv.

Veerandfinaalpaarid:

Krasnodari Dünamo – Kemerovo Kuzbass
Novosibirski Lokomotiiv – Novõi Urengoi Fakel
Nižni-Novgorodi Gubernija – Surguti Gazprom-Jugra
Moskva Dünamo – Permi Prikamje

Permi meeskond peab oma esimesed veerandfinaalmängud 15. ja 16. aprillil Moskvas, seejärel 19. aprillil koduväljakul. Edasipääsuks on vaja kolme võitu.