Pere Leiva nurgaründaja Priit Luik: vara on meid veel favoriidiks lugeda

 (2)
Tallinna Selver - Tartu Pere Leib, võrkpall
Foto: Rene Suurkaev

Tartu Pere Leiva võrkpalliklubi nurgaründaja Priit Luik tõdes, et Tallinna Selver ei saanud endast täna meistriliiga finaalseeria avamängus maksimumi välja panna, kuna tiitlikaitsja ridadest puudus kõhuviirusesse nakatunud sidemängija Martti Keel.

"Meie enesekindlus kasvas iga geimiga, kuid vara on meid veel favoriidiks lugeda. Vastastel puudus Martti Keel. Kui tema tagasi tuleb, on mäng hoopis teistsugune," ütles Luik pärast Selveri 3:2 alistamist Kalevi spordihallis Eesti Päevalehele.

"Meil on vaja oma asjadega hakkama saada. Kõik sõltus puhtalt mängudistsipliinist. Kui sellest kinni hoidsime, siis kõik toimis," lisas võitjate treener Rainer Vassiljev.

Selveri loots Avo Keel, kelle sidemängijast poeg Martti enne finaalseeriat kõhuviiruse külge sai ning koju haigevoodisse jäi, kiitis Martti asendajat Keiro Vaintsi.

"Keero oli ääretult tubli. Kartsin natuke hullemat. Kalasid ikka tuli sisse, aga seda oli ka oodata. Võib-olla oleks teda pidanud kõrvalt rohkem aitama ja ütlema, kuhu täpselt tõsta," sõnas Keel.

"Mäng oli kihvt ja päris hea tasemega," lisas ta.

Martti Keel oli Avo sõnul täna päeval veel palavikus ning tema tervis on endiselt kehva.

Kolme võiduni peetava finaalseeria teine mäng peetakse pühapäeval Tartus.