Mullu kodus ja kogu Baltikumis puhta töö teinud Selver domineeris esimest geimi, kahe-kolme punktine edu kasvas korraks isegi viiele punktile (19:14), bahendab sportnet.ee

Aga tartlased ei jätnud jonni isegi kaotusseisus 22:24. Janis Sirelpuu rünnak auti tõi tabloole viigi 24:24 ning kui kohe eksisid palli löömisel ka Kristjan Õuekallas ja Argo Meresaar, oli Selver juba kindlana paistnud geimi kaotanud 24:26.

Kaotus oli tallinlastel selline šokk, et teise geimi alguses sai Kert Toobal seitse korda järjest servida ning kõik need lõppesid Pere Leival punktiga — tartlased said A.LeCoqi spordimajas ette 7:0! Esimene tehniline aeg saabus seisul 8:1. Selver parandas vahe küll 4:10-le, kuid Oliver Venno põrutas seejärel kõrgelt hüppelt kolm ässpallingut järjest! Pere Leib sai ette 16:8, 23:11 ning võitis geimi 25:13.

Viimaseks jäänud kolmas geim oli sama nägu kui esimene. Pere Leib juhtis vaid 2:1, esimene tehniline aeg saabus Selveri eduseisul 8:4. Venno rammis palli blokki ja valitsev meister oli ees juba 11:4. Teiseks tehniliseks ajaks oli Pere Leib peamiselt Selveri eksimustest vahe taas neljale punktile mänginud, 12:16. Tartlaste tõus aga jätkus — kolm punkti järjest ja 15:16. Seisul 19:20 eksis Ruul pallingul, kuid Austris Stalsi ja Eduardo Nunezi nutikatest rünnakulahendustest saabus viik 22:22.

Tartlaste heast blokist tuli 23:22, Nunez lõi blokist auti — 24:22. Meresaare tulemuslik rünnak jättis Selveri küll veel ellu, kuid vaid hetkeks. Võidupalli põrutasid tartlased maha tühjalt võrgult!