Neljapäeval peetud kuuenda kohtumise 1466 pealtvaataja ees Tamperes võitis Vammala LP 3:1 (-17, 22, 21, 14). Võitjate poolel oli 23 punktiga (rünnak 55%) resultatiivseim Olli Kunnari, kaotajate leeris tõi Aivars Petruševics 20 (51%) punkti, kirjutab volley.ee.

Halb päev oli Pavel Kružajevil. Eelmises kohtumises 19 punkti toonud Eesti ekskoondislane mängis vaid kahes esimeses geimis, tema neli rünnakut punkte ei toonud. Kružajevit kolmandas ja neljandas geimis asendanud Ismo Moilanen sai kirja samuti kehvapoolse 13 punkti (rünnakul 13-st 4 = 31%). Otsustav seitsmes mäng toimub laupäeval kell 17 Salos.

Soome meistrivõistluste pronksmedali omandas mullune meister Rovaniemi Team Lakkapää, alistades Pielavesi Sampo mängudega kaks-üks.