Seeria otsustava kolmanda mängu võitis kodumeeskond Pärnu 3:2 (-22, 18, 20, -19, 7) ja teenis tänavuse hooaja kolmanda koha medalid.

Esimene geim kulges suuremalt jaolt Pärnu eduseisus, esimesele tehnilisele vaheajale mindi kuurortlinna meeskonna 8:7 juhtimisel, vahe suurendati 14:11-ni ning väikest initsiatiivi hoiti kuni seisuni 20:18, kirjutab volley.ee. Seejärel oli Schenkeri liiga pronksimeeskonnal Pärnul probleeme servi vastuvõtul, TTÜ tegutses seevastu edukalt nii rünnakul kui kaitses ning 25:22 geimivõiduga asus ülikooli meeskond mängu 1:0 juhtima.

Teine geim oli sarnane esimesele, Pärnu hoidis mõnepuktilist eduseisu, tehnilistele vaheaegadele mindi kodumeeskonna 8:4 ja 16:13 juhtimisel. Geimi lõpus sekkus Karlis Mesila asemel TTÜ poolel mängu Siim Põlluäär, kuid vahetus soovitud tulemust ei toonud ning Tallinna meeskonna 18:25 kaotus viigistas mänguseisu 1:1-le.

Kolmas geim oli tasavägine ja kulges punkt-punkti heitluses. TTÜ asus 9:7 ja 11:8 juhtima, kuid teisele tehnilisele vaheajale mindi juba kodumeeskonna 16:15 eduseisus. Geim lõpp kuulus kindlalt Pärnule, edukad oldi nii blokis kui rünnakul ja 25:20 geimivõiduga asuti mängu 2:1 juhtima.

Neljas geim kuulus TTÜ meeskonnale, kui 12:8 eduseis suurendati 18:13-ni ning 25:19 geimivõit tähendas medalimeeskonna selgumist viiendas geimis.

Viiendas geimis läks Pärnu Renee Teppani blokist 4:2 juhtima, kuid punkti tähistamine tõi kodumeeskonnale kollase kaardi. Mäng oli veel tasa seisuni 4:4, kuid seejärel asus Pärnu 9:5 juhtima ja mitmed ülikooli meeskonna eksimused rünnakul tõid kindla 15:7 geimivõidu Pärnule.

Aivar Silm oli 18 punktiga võitjate parim, Renee Teppan ja Andrus Raadik lisasid vastavalt 15 ja 14 punkti. Tamar Nassari 12-st punktist koguni 6 tulid blokist. Taaskord oli TTÜ resultatiivseim Denis Sintov, kelle arvele märgiti 22 punkti.

Finaalseeria Tallinna Selveri ja Tartu Pere Leiva vahel algab 19. märtsil.