Prefaxis Menen vs. Pärnu VK 3:0 Kaotasime ka kuldse geimi, seega euromängud selleks hooajaks mängitud.Pärast mängu lõppu läks saalis tõeliseks mölluks :-) Rõõmustavad fännid ja mängijad.Nautige videot ja meeletut belgia võrkpallipublikut ning meeskonna tänuetteastet. #pvk #pvkfännid #cevchallengecupMPosted by Pärnu Võrkpalliklubi on Wednesday, January 27, 2016

Nädalatagusest kodumängust oli Pärnul pagasis 3:1 (25:20, 17:25, 25:20, 25:17) võit, mis tähendas, et täna piisanuks edasipääsuks ka 2:3 kaotusest. Paraku tuleb Eestisse tagasi tulla tühjade pihkudega. "Kahju. See vastane oli meiega sama masti. Eurosarja kokkuvõttes tegime oma ära, aga vähe kõrgemast latist üle ei saanud. Natuke on meil stabiilsuse taga täna kinni," tõdes peatreener Avo Keel.

Kahjuks ei leidnud ennast täna Pärnu senised liidrid kapten Andrus Raadik ja pommitaja Hindrek Pulk. Raadik võeti peale teist geimi suisa pingile, kust ta sekkus uuesti alles kuldses geimis. Pulk polnud seekord rünnakul heas hoos, ta tõi nelja geimiga 11 punkti, kasutegur oli vaid +1 ja rünnakuprotsent 27. Põhimeestest langes avageimi lõpus pingile ka Martti Keel. Peatreener Avo Keel saatis väljakule noorima poja Markkus Keele, keda usaldas lõpuni.

"Otsisime. Et kust saaks natuke juurde. Täna olid vastased nõksa siit-sealt paremad. Nurkadest jäime hätta. Kõigil meestel oli rünnak alla 40 protsendi," rääkis Keel ja selgitas veidi Pulga oodatust lahjemat etteastet. "Eks ta mängis läbi valu. Selg on talle mitu kuud haiget teinud. Oleme teinud eriharjutusi, reedel peaks ta saama süsti. Seal on tugev põletik."

Eriti valusalt lagunes mäng kuldses geimis. Eduseisus 2:0 anti Menenile kaheksa (!) punkti järjest. Tänaseks märksõnaks olid oma vead - Pärnu lõi rünnakul 16 korda auti ja 16 korda blokki, lisaks tehti 14 serviviga.

Pärnu resultatiivseim oli Timo Tammemaa 14 punktiga (kasutegur +8; rünnak 69%, 3 blokki), Taavet Leppik lisas 11 punkti (+6; 36%), Hindrek Pulk 11 (+1; 27%); 3 blokki), Tamar Nassar 9 (+5; 43%, 3 blokki), Andrus Raadik 5 (+1; 36%), Kardo Kõresaar 2 (-1; 40%) ja Markkus Keel 2 punkti.